Informace o projektu

Vítejte na portálu, který je primárně zaměřen na posílení povědomí o lepším využívání internetu a IKT (informačních a komunikačních technologií) v podnikání - zejména u malých firem, mikrofirem a osob samostatně výdělečně činných.
Jedna se především o praktické informace, typy a cvičení pro konkrétní využívání internetu a metod eBusinessu v podnikání a při styku malých podniků s veřejnou správou obecně, s přihlédnutím k podmínkám kraje Vysočina.
Všechny informace jsou zpracovány do formy nenáročného vzdělávacího kurzu určeného pro samostudium na internetu. Jednotlivé části (moduly) obsahuji cvičení a lehké testy, které se posílají tutorovi k vyhodnocení, na základě kterého pak „absolventi“ dostanou závěrečný CERTIFIKÁT o proškolení.

Vzdělávací kurz představuje e-learningový nástroj založený na vytvořeném vzdělávacím programu a má tyto části (moduly):

 

Portál je vytvořen v rámci projektu MAFIDIS+, který je finančně podpořen z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (ESF).
Cílem projektu je nejen podpořit dovednosti podnikatelů efektivně využívat internet a moderní technologie ve prospěch rozvoje své firmy, ale taky dát k dispozici školícím institucím v kraji inovovaný vzdělávací program a e-learningový kurz, který bude dále využitelný pro další nabídku vzdělávání.

Naposledy změněno: Wednesday, 17. August 2011, 09.32